Fabulous Chicas

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Fabulous Chicas

Forum cu si pentru fete de calitate si in continua evolutie.


+18
Tinkerbell
albinuzaa
rozy
Daisy
lotte
Bleky
3A
Kary
Roxa
Kunigunda
Foxie
abulinei
doctoreasa
Wicked
cocktail
Hil
angeldust
scorpirescu
22 participanți

    Palavrageala SRL

    Roxa
    Roxa
    puiut


    Numarul mesajelor : 57
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Bucuresti

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Roxa Dum Iun 14, 2009 11:43 pm

    Mai Terente (sa stii c-am un coleg care se numeste asa si-i din Braila Razz), ne-am deratizat complet, am intors casa cu fundu-n sus, dar daca eu mai strang de pe afara...ce naiba sa fac. Ar trebui sa dorm pe pres, la usa.
    Slava Domnului ca n-o musca pe Sara.
    avatar
    3A
    puiut


    Numarul mesajelor : 25
    Data de inscriere : 14/06/2009

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  3A Dum Iun 14, 2009 11:47 pm

    Hai ca m-ai distrat dorinta ta apriga sa scapi de puricei. Eu n-am avut in casa pana acum, doar la tara si scapam de ei cand veneam acasa habar n-am cum...
    Tin pumnii sa scapi de ei cu deratizarea!

    Somn usor
    Kary
    Kary
    puiut


    Numarul mesajelor : 75
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 43

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Kary Dum Iun 14, 2009 11:48 pm

    Angel ti-am mai spus eu odat'. Am asteptat eu 27 de ani pana l-am intalnit pe EL dar a meritat Razz Si sa nu ma deochi dupa aproape un an reusim sa stam impreuna si sa umplem timpul si abia ne despartim unul de altul... Si cand ma gandesc, frumusetea abia o asternem la drum...

    Roxa ma topesc cand ma uit la poza Sarei I love you
    doctoreasa
    doctoreasa
    puiut


    Numarul mesajelor : 89
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Luxembourg

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  doctoreasa Dum Iun 14, 2009 11:51 pm

    Mai, parca mi-ar placea sa-mi schimb numele in doctoressa , ca-mi place mai mult.
    confused
    scorpirescu
    scorpirescu
    Admin


    Numarul mesajelor : 74
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 46
    Localizare : Cluj-Napoca

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  scorpirescu Dum Iun 14, 2009 11:52 pm

    Ma, acu-mi pica fisa. Terente nu-i banditu ala de are "arma"de 22 cm in ceva muzeu in Bucuresti? Laughing Ioi tre sa caut si emoticon care se tavaleste de ras.

    Schimbam daca vrei da' maine. Numa zi.
    doctoreasa
    doctoreasa
    puiut


    Numarul mesajelor : 89
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Luxembourg

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  doctoreasa Dum Iun 14, 2009 11:58 pm

    Embarassed Pai as vrea...daca nu e prea mare deranju'...
    Kunigunda
    Kunigunda
    puiut


    Numarul mesajelor : 130
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : München

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Kunigunda Lun Iun 15, 2009 12:03 am

    Vezi ca numele se poate schimba foarte usor, din profil.

    Roxa, sigur or fi purici?

    Kary, la care camping ati fost? Ne-a apucat si pe noi o data mersul intr-acolo cu cateva zile inainte de Rusalii, toate hotelurile binenteles ocupate, Mr. Kunigunda a zis sa megem asa, fara cazare, ca gasim noi ceva la fata locului, dar eu, desteapta nu si nu. Si a gasit pana la urma la un camping pe langa Lazise, am luat noi o casuta, dar asa ceva n-am mai vazut nici in tara pe vremea mea. cry Noroc ca luasem si cortul cu noi.

    Or venit oamenii de la Paris, tejeveul n-a fost nicio branza (si s-or tras cu el la clasa una), nici macar nu era aratata viteza cu care se merge, ca la ICE-ul nemtesc. Acolo au stat la Holiday Inn Gare de L'Est, care e pozitionat foarte, foarte bine. Au umblat si-au urcat si coborat scari de Mr. K. si-a cumparat magneziu acolo sa faca fata cerintelor, au vazut o gramada, au mancat bine. Mai intreaba-ma daca vrei detalii anume.
    Kary
    Kary
    puiut


    Numarul mesajelor : 75
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 43

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Kary Lun Iun 15, 2009 12:10 am

    Camping Lido langa Peschiera, foarte aproape de Gardaland. K daca mergi la campinguri de peste 3 stele aici zau ca spui ca nu e adevarat. Arata practic ca niste oaze de vis, bine structurate, conditii foarte bune. Practic noi de vineri pana duminica nu am iesit din zona campingului. Aveau orice: plaja pe lac, restaurant, baruri, market, piscina, sala fitness, teren tenis, basket, mini club pentru copiii, programe pentru adulti,internet, disco...Noi am ales cortul pentru ca am luat unul bun si mare de se deschide si inchide singur. Dar am dat un ochi si la castele lor si aratau foarte bine... Si noua ne era teama ca nu prea am fost noi obisnuiti la astfel de vacante inainte dar acum abia asteptam sa repetam!
    Hil
    Hil
    copacel


    Numarul mesajelor : 181
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : ex-Cleo de Montreal

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Hil Lun Iun 15, 2009 12:20 am

    N-aveti idee cat de tare ma bucur sa va regasesc aici I love you

    Roxa sotul meu la cate-o chestie de-o mananca si nu-i prieste pe la picioare se umple de blande. Vorba doctoressei purici or fi?

    Pe mine m-a scos copilul in parc, si-apoi de fapt e o ditamai padurea ca ne-am si ratacit pe alei si-n total cred c-am mers vreo 5-8-10 nehotarat km si e cam cald la noi asa ca acum sint distrusa Laughing dar celulita a fost pusa mai spre usa.

    Tu wicked ce Helga rubiconda Suspect ? Acus imi schimb numele in Fata Muntilor Laughing
    Apropo de nick-uri eu inca-s indecisa, dar cleo nu voi mai fi cu siguranta, asa ca sa nu ma fluierati din galerie daca ma razgandesc. pig

    mortale moacele

    noi am scos deja valiza din debara, sambata mergem la Las Vegas dar de data asta promit poze cu marele canion si poate si din LA vreun bulevard cu stele si vreo plaja faina. Stam 7 zile hihihi


    noapte buna, saptamana buna, un an minunat, examene extraordinare si tot ce va doriti
    Hil
    Hil
    copacel


    Numarul mesajelor : 181
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : ex-Cleo de Montreal

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Hil Lun Iun 15, 2009 12:26 am

    Mie nu-mi iese figura sa nu fiu anuntata in email cand apare cate-un post nou cry
    Am zis nu peste tot pe unde trebuia si degeaba
    Casuta de sub fiecare mesaj trebuie de-crosetata de fiecare data inainte de a da reply?
    doctoreasa
    doctoreasa
    puiut


    Numarul mesajelor : 89
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Luxembourg

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  doctoreasa Lun Iun 15, 2009 12:38 am

    Somn usor, frumoaselor!
    O tai la nanic.
    Kunigunda
    Kunigunda
    puiut


    Numarul mesajelor : 130
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : München

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Kunigunda Lun Iun 15, 2009 12:39 am

    Auzi, studentica mé o fo doo saptamani si ceva San Francisco-LA-Las Vegas. Dupa spusele ei neaparat trebuie o vajaiala cu elicopterul pe deasupra Marelui Canion. Ei au vazut tot ce se poate vedea si n-or avut timp de hodina si plaja. Dar mai trebuie sa spun ca prietenul ei e cam curios (nu din fire, ci mai altfel, nah!). Eu una, decat sa-mi fac stres si in concediu si sa fiu tot timpul in trapul cainelui, mai bine las ceva de vizitat deoparte (si sincer fara regrete) si ma mai si hodinesc oleaca.

    Apropo de hodineala: mesaj pentru MM-iste: m-a sunat azi stoina, e in Turcia, la soare, si a zis ca asa relaxare n-a mai avut de nu stiu cand, dorm de rup, si la amiaza, si seara, mai stau la soare cand nu-i foarte tare, mananca bine si iar se mai odihnesc oleaca. Laughing
    Hil
    Hil
    copacel


    Numarul mesajelor : 181
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : ex-Cleo de Montreal

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Hil Lun Iun 15, 2009 12:46 am

    Vezi ca fiecare isi defineste vacanta cum ii place Smile
    Unii-s la trap unii cu relaxarea. Eu de cand cu experienta din Cuba, care nu credeam sa-mi placa, am constatat ca ma regasesc in amandoua.

    Cu elicopterul e scump imo, cam 250$ de persoana. In 3 e prea mult
    Tocmai ce-au venit niste prieteni de-acolo si au spus ca drumul pana acolo e de vreo 2 ore jumate cu masina. Lasi masina la ''poarta'' si intri in rezervatie, ca o poseda indienii. Si au autocare care fac turul canionului in diferite puncte din canion si care trec din 5 in 5 minute. Deci poti sta cat vrei intr-un punct. Va povestesc mai p eindelete cand revin. Despre LA nu aud cuvinte de lauda in schimb San Francisco e deosebit.
    Kunigunda
    Kunigunda
    puiut


    Numarul mesajelor : 130
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : München

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Kunigunda Lun Iun 15, 2009 1:01 am

    Eu am fost in LA: coborat din avion, mers la hotel, mancat ceva intr-un restaurant al hotelului, facut nani, sculat dimineata, mers inapoi la aeroport si plecat. Laughing Nu pot sa spun nimic de rau. Laughing

    Apropo de celulite, noi (copilul si maica-sa) am scos inelele hula-hoop de la iernat, nu stiu daca am dat 10 minute din cur la unul, dar mi-a ajuns pentru inceput. As fi bucuroasa daca m-as tine cel putin 15 minute pe zi de-un inel de-ala.
    abulinei
    abulinei
    puiut


    Numarul mesajelor : 61
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : Toronto

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  abulinei Lun Iun 15, 2009 1:11 am

    Ptii ce va-nmultirati :)BRavos fabuloaselor! Fusai la gratare la niste oameni de casa noua.

    io supun celulita la alergat.mama ei cu cine-a inventat-o...

    In canion io le vreau pe toate asa ca ma duc pana acolo cu avionelu, apoi ma elicopteresc si apoi cu barca pe raul colorado . macar sa stiu o treaba ca mi-am facut damblaua.

    Azi dimineata sculata brusc alt nick nu mi-a venit, asta era cel aproape de inima Smile) dar poate o sa-l schimb daca o sa am un atac de inspiratie.
    cocktail
    cocktail
    puiut


    Numarul mesajelor : 82
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 53
    Localizare : Ontario

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  cocktail Lun Iun 15, 2009 2:49 am

    Ui, cate ne adunaram. cheers
    Noi am venit de la lac, trebuia sa ma apuc de proiect, dar sunt rupta. Si nu puteam sa nu trec pe-aici.

    O problema tehnica (nu radeti daca e stupida intrebarea): am vrut sa-mi pun cateva date in profil, dar nm-am gasit vreun buton de save. Question Ma duc sa mai sap, daca vede vreuna mesajul intre timp, pls let me know.
    Eu pup toate fetele, ma bucur ca reintregim gasca.
    A, si mie numele Kunigunda imi inspira asa, ceva indian. Smile

    L.E. Gata, am gasit si m-am updatat.
    Wicked
    Wicked
    puiut


    Numarul mesajelor : 94
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Wicked Lun Iun 15, 2009 8:28 am

    Neata! Ma apuca panica. Mai am de invatat 2 materii si mai e doar o saptamana pana la licenta Sad
    scorpirescu
    scorpirescu
    Admin


    Numarul mesajelor : 74
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 46
    Localizare : Cluj-Napoca

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  scorpirescu Lun Iun 15, 2009 8:43 am

    hai la studiu, bre study

    Heidi, i-am dat de capat la treaba aia cu raspunsurile pe mail in sensul ca:
    1. de la profil selectezi acolo ca sa nu-ti mai trimita. DAR asta o sa fie valabil pentru subiectele in care nu ai scris pana cum deloc, deci la alea la care pana acum ai scris ti-o ramas cum era dinainte. Pentru asta faci punctu 2 ranjet
    2. Tot de la profil mergi pe subiecte monitorizate. Le bifezi si ii dai sa nu le mai supravegheze. DAAAR urmeaza si 3
    3. Mie de exemplu imi aparea acolo un singur subiect. Selectat, dat sa nu mai supravegheze si hop imi veneau raspunsui de la elt subiect care nu aparea la monitorizate acolo. Asa ca Trebuia sa merg la subiectul respectiv, sa ma fac ca vreau sa dau reoplay si sa revin in profil la subiecte monitorizate unde hop aparea si sa-i dau of course sa nu il mai supravegheze. Dupa ce faci asa cu toate de la care primesti pentru ca ai scris la ele cand era bifap pe DA, trimite raspuns nu ar mai trebui sa fie probleme.

    Cam enervant ce-i drept. Probabil astia mai lucra si ei la variantele finale pentru forumuri. Azi o sa ma mai uit prin panoul de administrare poate mai vad ceva. Smile

    O zi buna va doresc.. eu ma apus de lucru la servici. Diseara o sa mai caut niste emoticoae. Mai spuneti ce ati vrea .. Smile


    Ultima editare efectuata de catre scorpirescu in Lun Iun 15, 2009 8:47 am, editata de 1 ori
    angeldust
    angeldust
    puiut


    Numarul mesajelor : 41
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : Temeshvar

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  angeldust Lun Iun 15, 2009 8:45 am

    Neata
    Abia am reusit sa ma trezesc, iar sunt in intarzaiere la serviciu Sad
    Jo treci si invata, sa nu te mai vad pe aci saptamana asta! Sa vii direct sa ne zici ca ai luat licenta cu nota maxima!
    doctoreasa
    doctoreasa
    puiut


    Numarul mesajelor : 89
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Luxembourg

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  doctoreasa Lun Iun 15, 2009 9:16 am

    Buna dimineata!
    Vreau si eu o poza la avatar!!! cry Cine ma ajuta cu o doctorita sexoasa si cu bust "darnic"? Wink
    Daca tot cresc in greutate zilnic, macar in lumea virtuala sa fiu "la femme fatale".
    Aici ploua iar cu spume, nici nu-mi vine sa merg la franceza, iar eu trebe sa ma pun cu burta pe carte. Pe 29 am testul de absolvire. Clasa intai. Smile
    scorpirescu
    scorpirescu
    Admin


    Numarul mesajelor : 74
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 46
    Localizare : Cluj-Napoca

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  scorpirescu Lun Iun 15, 2009 9:21 am

    o sa cautam ceva, doctoreasa Laughing

    Pana una alta e ok nikul asa sau vroiai dr_wise. Sa-mi spui daca nu-i bine si schimbam. Sau poti schimba tu?
    doctoreasa
    doctoreasa
    puiut


    Numarul mesajelor : 89
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Luxembourg

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  doctoreasa Lun Iun 15, 2009 9:38 am

    aplauze E perfect, multumesc frumos!
    avatar
    Bleky
    puiut


    Numarul mesajelor : 16
    Data de inscriere : 15/06/2009

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Bleky Lun Iun 15, 2009 9:46 am

    Buna dimineata!

    Fetelor, dintr-un inceput de saptamana cat se poate de banal si de trist, mi-ati facut un inceput de saptamana vesel si cu un zambet pana la urechi cu vestea noului forum! Bravo pentru initiativa si bravo pentru eforturile depuse pentru crearea acestei oaze de liniste si voie buna! Ma bucur sa va regasesc!
    doctoreasa
    doctoreasa
    puiut


    Numarul mesajelor : 89
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Luxembourg

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  doctoreasa Lun Iun 15, 2009 9:53 am

    Bine ai venit, Bleky!
    angeldust
    angeldust
    puiut


    Numarul mesajelor : 41
    Data de inscriere : 14/06/2009
    Localizare : Temeshvar

    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  angeldust Lun Iun 15, 2009 10:10 am

    Bine ai venit bleky, ma bucur tare ca te avem pe aici Smile
    Eu tre sa ma apuc de facut liste, sa ma duc pana la banca, sa ma duc sa mananc ca nu mi-am luat de la catering pe azi si in tot timpul asta sa para ca nu lipsesc deloc de la serviciu ranjet

    Continut sponsorizat


    Palavrageala SRL - Pagina 3 Empty Re: Palavrageala SRL

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 2:09 pm